Výlet lodí po Praze
V neděli 18.května jsme se vydali s našimi chaberskými seniory na výlet lodí po Praze. ⚓️
Od radnice nás odvezl autobus až na nábřeží a nalodili jsme se na krásnou loď Taurus, která patří společnosti Gladius. Za tónů Vltavy jsme vypluli směrem k Vyšehradu a užívali si úžasné hostiny, která pro nás byla na lodi připravena. Počasí bylo proměnlivé, ale uvnitř bylo krásné teplo a příjemně, ven jsme šli vždy jen na chvíli se pokochat výhledy. Hudba, dobroty, zábava a krásné výhledy na pražské památky – bylo to opravdu báječné zakončení týdne! ☀️



