Dvaceti pěti seniorům na naší pobočce byla nabídnuta bezplatná přednáška českého telekomunikačního úřadu z Ostravy. Přednáška měla téma Kybernetická bezpečnost. Velice se jim líbila a byla pro ně velmi poučná.






Dvaceti pěti seniorům na naší pobočce byla nabídnuta bezplatná přednáška českého telekomunikačního úřadu z Ostravy. Přednáška měla téma Kybernetická bezpečnost. Velice se jim líbila a byla pro ně velmi poučná.





