Ve středu 7. června 2023 se sešlo 14 seniorů z Bruntálu, Břidličné a Kočova k návštěvě nově otevřeného Arcidiecézního muzea v Olomouci.







Ve středu 7. června 2023 se sešlo 14 seniorů z Bruntálu, Břidličné a Kočova k návštěvě nově otevřeného Arcidiecézního muzea v Olomouci.






